Novinky
Zúčastníme se Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně (2.10.2017)

Ve dnech 9. a 10.10.2017 se zůčastníme B2B setkání Kontakt&Kontrakt pořádaného na brněnském výstavišti při MSV 2017.

Máte-li zájem se s námi při této příležitosti setkat, můžete se registrovat na stránce ZDE.


Článek na webu o stavebnictví (9.6.2017)

Helios Orange jako ideální nástroj pro řízení zakázek stavebních firem?    ANO!

Přečtěte si náš článek na webu tzb-info.cz.


Webinář - Helios Orange ve stavebnictví (2.6.2017)

Společnost CATHEDRAL Software, s.r.o. si Vás dovoluje pozvat na webinář s názvem "ŘÍZENÍ STAVEBNÍCH ZAKÁZEK JEDNODUŠE S HELIOS ORANGE"

Více informací o semináři naleznete zde>>.


archív novinek
Zasílání novinek

Elektronická evidence tržeb jednoduše se systémem FoodCAT


Společnost CATHEDRAL Software, s.r.o. si Vás dovoluje pozvat na praktický workshop, kde Vám ukážeme, že strašák jménem EET nemusí znamenat jen nákladné investice, ale se správným systémem i zjednodušení Vaší práce a podnikání!


  • Potřebujete svou společnost připravit na zavedení EET?
  • Zabýváte se objednávkami a výdejem jídla?
  • Normujete jídla a odepisujete suroviny ze skladu?
  • Provozujete kantýnu a rozvážíte jídlo?

 

Dne 30. 3. 2016 byla schválena novela zákona o elektronické evidenci tržeb. Zabýváte se stravováním a spadáte tak do první vlny jejího zavedení, která bude spuštěna 1. 12. 2016? Nenechte se zaskočit a buďte připraveni s předstihem!

 

Využijte této příležitosti ke zlepšení fungování celé vaší organizace a nutné náklady spojené se zavedením EET tak nebudou pouze legislativní nutností, ale zároveň Vám přinesou zjednodušení práce, nové možnosti prodejů a vyúčtování a tím získáte výhodu oproti konkurenci!


FoodCAT - skvělé řešení pro společnosti zabývající se závodním stravováním

 

 

Přijďte se podívat na nové typy pokladen a mobilních terminálů, které Vám umožní splnit požadavky na Vás kladené zákonem o EET. Zároveň Vám předvedeme, jak tato zařízení, objednávky jídel, normování, výdej jídel a vyúčtování spojit do jednoho celku. Přijďte si poslechnout, jak naše řešení pomohlo jiným firmám ve Vašem oboru a posunula je o krok před konkurenci!

Termíny:

  • 06.09.2016 - Brno
  • 14.09.2016 - Praha

Časový rozsah: 9:00 - 11:30 hod + závěrečný oběd

Program workshopu:

09:00 – 09:20 Aktuální stav v zavádění EET (Ing. Josef Šustr)

Základní informace o EET, koho se týká a kdy. Co se musí splnit pro EET, informační a oznamovací povinnost. Stav technického řešení EET z pohledu státní správy. Další potencionální přínosy pro uživatele při splnění povinnosti EET.

09:30 – 09:50 Případová studie UNIBEST CZ s.r.o. (Ing. Kamil Vlček)

Firma se zabývá gastronomií a úklidem v Ostravě a okolí. Hlavní činností firmy je výroba teplých a studených pokrmů, jejich prodej a dodání jak firemní klientele, tak individuálním odběratelům. Patří mezi největší firmy tohoto oboru na Ostravsku. Pan jednatel Ing. Vlček vám poví, proč se rozhodli pořídit si systém pro automatizované zpracování objednávek a jaké byly hlavní přínosy zavedení systému pro jejich firmu.

10:00 – 10:20 Přestávka

10:20 – 10:40 Popis funkcionalit FoodCAT (Bc. Petr Cetkovský)

Systém FoodCAT byl vyvinut pro automatizované zpracovávání objednávek jídel. Je ideálním řešením pro malé a střední podniky, které se zabývají závodním stravováním a denně zpracovávají velké množství objednávek. Tento jednotný systém pro sklady, výrobu a prodej, objednávky a výdej jídel dokáže mimo ostatní funkcionality i zjednodušit vyúčtování a evidenci plateb za dodaná a vydaná jídla.

10:50 – 11:15 Představení pokladen NOVUM spol. s r.o

Společnost NOVUM Vám představí nejčastěji pořizované pokladny a pokladní terminály v souvislosti se zavedením EET, představí společnost NOVUM a jejich služby a nadstandartní  servis u zákazníků.

11:15 – 11:30 Závěrečná diskuze

11:30 - 13:00 Oběd + možnost individální konzultace


Přednášející:

Ing. Josef Šustr, CATHEDRAL Software, s.r.o.

Už během studia na FEI VUT v Brně začal podnikat. Po státnicích se chtěl více dozvědět o podnikání a tak začal studovat i na podnikatelské fakultě. Po roce studia ale zjistil...čtěte více>>


Ing. Kamil Vlček, UNIBEST CZ, s.r.o.

Tato společnost podniká v oblasti gastronomie a společného stravování. Firma vaří obědy pro firmy a seniory v Ostravě a okolí. Dalšími službami jsou dovoz jídel na určené místo a u firem také...čtěte více>>


Bc. Petr Cetkovský, CATHEDRAL Software, s.r.o.

Po ukončení studia manažersko - ekonomického směru se začal věnovat svému koníčku, a to informační technologii. V roce 2007 nastoupil...čtěte více>>

 

Neváhejte a rezervujte si své místo na semináři včas - počet míst je omezený!

 

Registrace již byla uzavřena.

zpět