Novinky
Zúčastníme se Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně (2.10.2017)

Ve dnech 9. a 10.10.2017 se zůčastníme B2B setkání Kontakt&Kontrakt pořádaného na brněnském výstavišti při MSV 2017.

Máte-li zájem se s námi při této příležitosti setkat, můžete se registrovat na stránce ZDE.


Článek na webu o stavebnictví (9.6.2017)

Helios Orange jako ideální nástroj pro řízení zakázek stavebních firem?    ANO!

Přečtěte si náš článek na webu tzb-info.cz.


Webinář - Helios Orange ve stavebnictví (2.6.2017)

Společnost CATHEDRAL Software, s.r.o. si Vás dovoluje pozvat na webinář s názvem "ŘÍZENÍ STAVEBNÍCH ZAKÁZEK JEDNODUŠE S HELIOS ORANGE"

Více informací o semináři naleznete zde>>.


archív novinek
Zasílání novinek

Grafické návrhy webových prezentací a jejich realizaceWebprezentace

Náš zákazník posuzuje při výběru dodavatele internetové prezentace nabídku podle kvality doposud odvedené práce, rozsahu nabízených služeb, stávajících referencí, a teprve poté ho zajímá výše nákladů na daný projekt. To však ve výsledku nemusí nutně znamenat větší finanční zátěž pro zákazníka. Nejlépe tuto skutečnost vyjadřuje stále více používaný poměr cena - kvalita.

 

 

 

Způsob zpracování zakázky:

  • Klientovi je na základě jeho požadavků vypracován grafický, popř. technický návrh řešení prezentace spolu s předběžnou finanční rozvahou.
  • Po dodání podkladů potřebných ke zpracování je stanoven časový a finanční harmonogram projektu (rozfázování projetku, stanovení termínů a platební kalendář).
  • Jakmile je tento harmonogram po vzájemných konzultacích schválen, je sepsána závazná objednávka a smlouva o dílo, jejíž součástí je tzv. případová studie, která obsahuje veškeré detaily popisující projekt. Poté jsou veškeré požadavky předány webdesignerskému týmu, který začíná pracovat na návrhu.
  • Nejprve je navržen předběžný vzhled prezentace, ze kterého je zřejmá celková koncepce a způsob orientace v prezentaci. Poté je tento návrh předložen zadavateli, který tento návrh může připomínkovat nebo požadovat celkové přepracování koncepce návrhu.
  • Poté je návrh do detailů postupně rozpracován. V této fázi projektu je zákazník v úzkém kontaktu s designerem a v potřebné míře konzultují jednotlivé kroky návrhu.
  • Těsně před dokončením projektu je tento kompletně předán zadavateli jako tzv. beta verze. Po schválení celého projektu je prezentace umístěna na předem určené místo a je provedena registrace do vyhledávacích centrál a technické zajištění bezproblémového provozu prezentace.

 

zpět