Novinky
Zúčastníme se Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně (2.10.2017)

Ve dnech 9. a 10.10.2017 se zůčastníme B2B setkání Kontakt&Kontrakt pořádaného na brněnském výstavišti při MSV 2017.

Máte-li zájem se s námi při této příležitosti setkat, můžete se registrovat na stránce ZDE.


Článek na webu o stavebnictví (9.6.2017)

Helios Orange jako ideální nástroj pro řízení zakázek stavebních firem?    ANO!

Přečtěte si náš článek na webu tzb-info.cz.


Webinář - Helios Orange ve stavebnictví (2.6.2017)

Společnost CATHEDRAL Software, s.r.o. si Vás dovoluje pozvat na webinář s názvem "ŘÍZENÍ STAVEBNÍCH ZAKÁZEK JEDNODUŠE S HELIOS ORANGE"

Více informací o semináři naleznete zde>>.


archív novinek
Zasílání novinek

Více než 800 vystavovatelů z celého světa se opět sjelo do Německého Stuttgartu ve dnech 24. – 28. 2. 2015, aby zde na mezinárodním veletrhu R + T prezentovali své novinky ze světa protisluneční ochrany.

 

Tento veletrh, který letos slavil 50 let své existence, byl již tradičně místem oborového setkání průmyslových, výrobních a obchodní společností zabývajících se vnitřní či vnější stínící technikou, garážovými vraty nebo sítěmi proti hmyzu.

 

Téměř 80% vystavovatelů směřuje vývoj svých novinek cíleně k veletrhu R + T, aby je právě zde mohli přestavit světové veřejnosti.

 

Ani naše společnost nebyla v tomto směru výjimkou. Pro tento ročník jsme si přichystali zbrusu novou cloudovou  mobilní  aplikaci, která vhodným způsobem doplňuje náš ArisCAT  - informační systém pro výrobní společnost.

 

Tato mobilní aplikace revolučním způsobem pokrývá veškeré potřeby komunikace mezi výrobními společnostmi a dealery, a tím výrobním společnostem dává do ruky konkurenční výhodu při spolupráci s dealery.

 

Díky naší aplikaci si mohou dealeři prakticky kdekoliv vytvářet plnohodnotné cenové nabídky, kalkulovat prodejní a nákladovou cenu výrobků, automaticky odesílat objednávku výrobci a následně plánovat montáže. Systém dále obsahuje nejen evidenci faktur, ale i dalších souvisejících dokladů.

 

Zásadní výhodou systému je to, že dealer v jednom systému může zpracovávat nejen výrobky více dodavatelů, ale i vlastní výrobky, což radikálním způsobem zvyšuje komfort práce a zrychluje zpracování nabídek.

 

Díky tomu, že se jedná o cloudovou aplikaci, je nasazení velmi jednoduché a rychlé, odpadají problémy  v průběhu instalace a mobilní zpracování umožňuje spustit systém na zařízeních se všemi běžnými operačními systémy, jako je Windows, IOS či Android.


O náš systém projevili zájem nejen výrobní společnosti z České a Slovenské  republiky, ale intenzivně jednáme i se společnostmi z Ruska, Bulharska, Indie a USA.

 

Díky zájmu výrobních společností o náš produkt jsme si potvrdili správný směr našeho vývoje. Touto aplikací jsme si upevnili pozici na trhu online konfigurátorů výrobků, což je v současnosti stále více využívaný trend.

zpět