Novinky
Zúčastníme se Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně (2.10.2017)

Ve dnech 9. a 10.10.2017 se zůčastníme B2B setkání Kontakt&Kontrakt pořádaného na brněnském výstavišti při MSV 2017.

Máte-li zájem se s námi při této příležitosti setkat, můžete se registrovat na stránce ZDE.


Článek na webu o stavebnictví (9.6.2017)

Helios Orange jako ideální nástroj pro řízení zakázek stavebních firem?    ANO!

Přečtěte si náš článek na webu tzb-info.cz.


Webinář - Helios Orange ve stavebnictví (2.6.2017)

Společnost CATHEDRAL Software, s.r.o. si Vás dovoluje pozvat na webinář s názvem "ŘÍZENÍ STAVEBNÍCH ZAKÁZEK JEDNODUŠE S HELIOS ORANGE"

Více informací o semináři naleznete zde>>.


archív novinek
Zasílání novinek

Všem našim stávajícím i potencionálním zákazníkům nabízíme řadu standardních a také nadstandardních služeb. Věříme, že každý z našich zákazníků si zaslouží individuální přístup a zkušenosti nám potvrzují, že přímé spojení spolupracujících osob dodavatele a odběratele je nejrychlejší způsob řešení požadavků.

Zákazník, který se rozhodne spolupracovat s naší společností, může očekávat naši podporu ve všech oblastech, které souvisejí s výpočetní technikou. Nemusí řešit banální provozní problémy a může se soustředit na svůj obor podnikání.

Mezi naše nabízené služby patří:

  • Konzultace k problematice informačních systémů a výpočetní techniky

Základní konzultace o vhodnosti nabízeného řešení jsou poskytovány zdarma. Výsledkem před implementační analýzy je dokument, který obsahuje konkrétní zákaznické požadavky a stanovuje řešení včetně nabídkové ceny.

  • Analýzy přínosů zavedení řešení a vyhodnocení návratnosti

Po zavedení informačního systému spolupracujeme se zákazníkem na zjištění stavu, zda nasazený informační systém splnil funkční požadavky na něj kladené, zda splnil požadavky na personální zdroje a také v neposlední řadě ekonomické vyhodnocení návratnosti celého projektu.

  • Implementace, optimální nastavení, převody dat a odborná školení

Toto jsou individuální služby pro firmy, které potřebují rychlé a efektivní zavedení informačního systému do provozu. Pokud si přejete pracovat v novém informačním systému s Vašimi stávajícími daty, je pro Vás připravena služba Převody databází.


Další naše nabízené služby:

zpět