Novinky
Zúčastníme se Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně (2.10.2017)

Ve dnech 9. a 10.10.2017 se zůčastníme B2B setkání Kontakt&Kontrakt pořádaného na brněnském výstavišti při MSV 2017.

Máte-li zájem se s námi při této příležitosti setkat, můžete se registrovat na stránce ZDE.


Článek na webu o stavebnictví (9.6.2017)

Helios Orange jako ideální nástroj pro řízení zakázek stavebních firem?    ANO!

Přečtěte si náš článek na webu tzb-info.cz.


Webinář - Helios Orange ve stavebnictví (2.6.2017)

Společnost CATHEDRAL Software, s.r.o. si Vás dovoluje pozvat na webinář s názvem "ŘÍZENÍ STAVEBNÍCH ZAKÁZEK JEDNODUŠE S HELIOS ORANGE"

Více informací o semináři naleznete zde>>.


archív novinek
Zasílání novinek

Helios

O systému

Přínosy pro menší firmy

Menší firmy ocení analytický rozsah informačního systému bez nutnosti jakýchkoliv úprav či dodatečně vyvíjených prvků navyšujících cenu a prodlužujících dobu instalace systému. Velkou výhodou pro menší firmy je možnost pořízení modulů a oblastí, které opravdu potřebují, což výrazně snižuje investici do informačního systému. V případě růstu firmy nabízí informační a ekonomický systém Helios Orange rozšíření o specializované oblasti a návazná řešení a zvýšení počtu uživatelů pracujících v systému.

Přínosy pro středně velké firmy

Středně velké společnosti oceňují především množství specializovaných oblastí a návazných řešení, které umožňují pokrytí procesů ve firmách podnikajících v různých oborech a odvětvích. Samozřejmostí u tohoto typu informačního systému je možnost jeho přizpůsobení specifickým potřebám a požadavkům řízení těchto firem. Pro správnou implementaci software nabízíme spolu s autorizovanými partnery vyškolené a certifikované konzultanty, kteří jsou připraveni vyřešit požadavky a dotazy uživatelů ze všech oborů a odvětví.

Vyspělá technologie pro všechny

Technologie client/server, na které je tento ERP a ekonomický systém vystavěn, zajišťuje dostatečnou stabilitu a bezpečnost dat pro všechny typy firem. Výhradní použití MS SQL serveru zajišťuje maximální rychlost a neomezenou práci s uloženými daty. Středně velké firmy ocení robustnost systému, kvalitu databázového stroje a další nástroje, které společnost Microsoft dodává k serveru MS SQL. Menší firmy ocení nadčasový informační systém a použitím databázového stroje MSDE výrazně sníží náklady vložené do pořízení informačního systému.

Komplexní informační a ekonomický systém s řadou oborových řešení

Každý obor podnikání je jedinečný a vyžaduje specifické funkce systému. Snažíme se proto informační a ekonomický systém Helios Orange co nejlépe přizpůsobit potřebám jednotlivých zákazníků. Vývojoví partneři LCS pronikají do mnoha odvětví, shromažďují poznatky z praxe, sledují současné trendy a vytvářejí vysoce specializované moduly. Informační a ekonomický systém Helios Orange tak dnes pokrývá široký okruh oborů a poskytuje vysoký uživatelský komfort a rychlý přístup k informacím potřebným pro vaše správná rozhodnutí.

 

Moduly Helios Orange

 

Proč právě Helios Orange?

 • Stabilita - 16 let zkušeností s vývojem informačních a ekonomických systémů. Systém prověřený časem i množstvím zákazníků. Zkušenosti z minulé verze Know-how parterů v jednotlivých odvětvích.
 • Prestiž - Více než 3500 uživatelů. Většinový podíl v segmentu malých a středně velkých firem v ČR. Pravidelná hodnocení nezávislým auditem Vítězství v soutěži ERP Czech jako "nejlepší IS pro středně velké firmy".
 • Komplexní pokrytí potřeb trhu - Využití zkušeností zákazníků pro pokrytí veškerých procesů řízení ve firmách. Komplexní řešení výrazně snižuje náklady na implementaci. Nástroje přizpůsobení pro pokrytí specifických potřeb konkrétních zákazníků. Komplexní pokrytí všech procesů ve specifických odvětvích. Integrované řešení pro výrobu, dopravu a spedici, servis, řízení projektů.
 • Zázemí v českém prostředí - Firma LCS je ryze českou společností. Výborná znalost domácí legislativy a dalších národních specifik. Cena odpovídající českému prostředí - příznivý poměr cena/výkon, zemědělství a mnoho dalších.
 • Technologická vyspělost - Plnohodnotná aplikace „client-server" - rychlost, bezpečnost dat, transakční zpracování a další. Orientace na jeden SQL server umožňuje využít i všech specifických vlastností a veškerých možností serveru Přímý přístup k datům.
 • Snadná instalace a bezproblémový provoz - Snadná instalace výrazně snižuje náklady na implementaci a její délku. Snadný síťový provoz bez nutnosti instalace na jednotlivých stanicích. Snadná správa včetně vzdálené správy. Možnost automatizace zálohovacích procesů.
 • Snadné ovládání - Několik způsobů ovládání umožňuje jednotlivým uživatelům zvolit ten nejlépe vyhovující. Všechny funkce jsou spustitelné pomocí klávesových zkratek. Nadčasový způsob ovládání vycházející ze zvyklostí MS Office.
 • Podpora světových jazyků, legislativ a standardů - Funkce oceňovaná především manažery společností s mateřskou firmou či centrálou v zahraničí. Možnost přepínání prostředí systému do angličtiny, němčiny, polštiny a slovenštiny. Česká, slovenská a německá legislativa. Podpora mezinárodních účetních standardů US, GAAP a IFRS.
 • Kvalitní manažerské výstupy - Manažerské vyhodnocování umožňuje manažerům vytvářet v prostředí MS Office libovolné reporty a přehledy. Možnost využití např. tzv. OLAP kostek pro náročnější výstupy.
 • Elektronická komunikace, bezpečnost - Certifikát prvenství v komunikaci NCTS s celními úřady a v připojení na Portál veřejné zprávy. Podpora všech standardů elektronické komunikace jako např. EDI, XML, XSL, SSL, HTTP, HTTPS aj. Možnost šifrování a elektronického podpisu všech dat.
 • Integrace s ostatními aplikacemi - Integrace s MS Office - MS Word, MS Excel a MS Outlook Možnost propojení s libovolným softwarem a prohlížení dat z jiných programů přímo v systému Helios Orange.
 • Množství návazných řešení - V oblasti softwarových řešení např. Internetový obchod, Rezervační systém pro hotely a cestovní kanceláře a mnoho dalších. V oblasti hardwarových řešení např. Řešení pro mobilní obchodníky, Čtečky a tiskárny čárových kódů, Terminály docházkových systémů a mnoho dalších. Všechna návazná řešení jsou implementována a odzkoušena u velkého počtu zákazníků.

Více informací naleznete na www.helios.eu

 

zpět