Novinky
Zúčastníme se Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně (2.10.2017)

Ve dnech 9. a 10.10.2017 se zůčastníme B2B setkání Kontakt&Kontrakt pořádaného na brněnském výstavišti při MSV 2017.

Máte-li zájem se s námi při této příležitosti setkat, můžete se registrovat na stránce ZDE.


Článek na webu o stavebnictví (9.6.2017)

Helios Orange jako ideální nástroj pro řízení zakázek stavebních firem?    ANO!

Přečtěte si náš článek na webu tzb-info.cz.


Webinář - Helios Orange ve stavebnictví (2.6.2017)

Společnost CATHEDRAL Software, s.r.o. si Vás dovoluje pozvat na webinář s názvem "ŘÍZENÍ STAVEBNÍCH ZAKÁZEK JEDNODUŠE S HELIOS ORANGE"

Více informací o semináři naleznete zde>>.


archív novinek
Zasílání novinek

VIP letiště pro váš informační systém

Co je ERPORT?

Bezpečné místo, jehož prostřednictvím můžete využívat plnohodnotný ERP systém kdekoliv, aniž byste se o něj museli starat. Podobě jako se nemusíte starat o letadlo, které použijete k letu na dovolenou. Nestaráte se o předletovou přípravu či průběžné kontroly při mezipřistání, o palivo ani o další věci, které s letem souvisí. O to vše se stará náš personál. Díky ERPORT máte letadlo kdykoliv k dispozici, včetně služeb týmu dokonalých profesionálů.

Jak ERPORT funguje?

Abyste mohli letět, potřebujete letadlo. Máte-li chuť pořídit si vlastní stroj, máme v nabídce osvědčený model HELIOS Orange, nebo robustní TOP model HELIOS Green. Tyto stroje Vám můžeme i zapůjčit. Nemusíte tedy zbytečně řešit investiční náklady. Každé letadlo však potřebuje robustní zázemí. ERPORT poskytuje všechny služby all incslusive. Od parkování, tankování, údržby a servisu až po náhradní letadlo v případě nenadálé události. A navíc příjemný, ochotný a maximálně profesionální palubní personál je Vám kdykoliv k dispozici.

Proč využít ERPORT?

  • Minimální investice
  • Flexibilita
  • Bezpečnost
  • Jednoduchost
  • Dostupnost (99,99% SLA)

 

Z ERPORTu odletíte vždy na čas a také bezpečně přistanete. Všechna letadla jsou parkována v České republice, včetně dat na jejich palubách. Nehrozí tedy odcizení nákladu kdesi v zahraničí. Nezáleží na tom, kdy potřebujete letět. Naše letadla létají kdykoliv a kamkoliv po celém světě a nastoupit do nich můžete během chvíle.
Pokud by Vás zajímalo více informací, využijte prohlídky ERPORTu na www.erport.cz.

 

 

 

zpět