Novinky
Zúčastníme se Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně (2.10.2017)

Ve dnech 9. a 10.10.2017 se zůčastníme B2B setkání Kontakt&Kontrakt pořádaného na brněnském výstavišti při MSV 2017.

Máte-li zájem se s námi při této příležitosti setkat, můžete se registrovat na stránce ZDE.


Článek na webu o stavebnictví (9.6.2017)

Helios Orange jako ideální nástroj pro řízení zakázek stavebních firem?    ANO!

Přečtěte si náš článek na webu tzb-info.cz.


Webinář - Helios Orange ve stavebnictví (2.6.2017)

Společnost CATHEDRAL Software, s.r.o. si Vás dovoluje pozvat na webinář s názvem "ŘÍZENÍ STAVEBNÍCH ZAKÁZEK JEDNODUŠE S HELIOS ORANGE"

Více informací o semináři naleznete zde>>.


archív novinek
Zasílání novinek

Dne 3.12.2012 byla podepsána smlouva mezi společností CATHEDRAL Software a agenturou Czechinvest o podpoře našich obchodních aktivit v USA.

CIC budovaNa základě této smlouvy odcestoval jednatel společnosti pan Ing.Josef Šustr na 4 měsíční služební cestu do Bostonu ve USA.

Cílem naší cesty byla analýza místního trhu, zjištění národnostních a legislativních specifik,  zvýšení povědomí o naší společnosti na americkém kontinentě a nalezení strategického obchodního partnera případně založení americké pobočky naší společnosti.

Zázemí na americkém kontinentě se nám podařilo nalézt na adrese One Broadway, Cambridge ve státě Massachusetts.

V průběhu pobytu se Ing. Šustrovi podařilo získat klíčové informace o rozsahu amerického trhu pro náš produkt a dále klíčové informace o legislativních specifikách, které jsou v současné době zapracovávány do nové verze našeho informačního systému ArisCAT.

V rámci pobytu byly zpracovány a podány žádosti na registrovanou ochrannou známku naší společnosti a našeho produktu, což je nutný požadavek pro úspěšné fungování na americkém trhu.

European Architectural SupplyTaké se mu podařilo vybudovat rozsáhlou síť obchodních kontaktů a v neposlední řadě byla podepsána smlouva o technologické spolupráci se společností European Architectural Supply (http://www.eas-usa.com/), které působí na americkém trhu v oblasti dodávek a montáží oken a stínící techniky.

O úspěšné cestě pana Josefa Šustra do USA udělala jeho kolegyně Lele Sang v Bostonu vcelku vtipné video:

http://youtu.be/9rubzGI00jw

 

 

zpět