Novinky
Zúčastníme se Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně (2.10.2017)

Ve dnech 9. a 10.10.2017 se zůčastníme B2B setkání Kontakt&Kontrakt pořádaného na brněnském výstavišti při MSV 2017.

Máte-li zájem se s námi při této příležitosti setkat, můžete se registrovat na stránce ZDE.


Článek na webu o stavebnictví (9.6.2017)

Helios Orange jako ideální nástroj pro řízení zakázek stavebních firem?    ANO!

Přečtěte si náš článek na webu tzb-info.cz.


Webinář - Helios Orange ve stavebnictví (2.6.2017)

Společnost CATHEDRAL Software, s.r.o. si Vás dovoluje pozvat na webinář s názvem "ŘÍZENÍ STAVEBNÍCH ZAKÁZEK JEDNODUŠE S HELIOS ORANGE"

Více informací o semináři naleznete zde>>.


archív novinek
Zasílání novinek

Naše společnost se již přes 15 let zabývá správou a údržbou počítačových sítí a s ní spojenou infrastrukturou. Od začátku se zaměřujeme především na odbornost, kvalitu a komplexnost, čehož důkazem jsou velmi kladné reference a dlouhodobá spolupráce s našimi zákazníky.

Infrastruktura

Náš tým vyškolených techniků a konzultantů je připraven splnit i ty nejnáročnější požadavky, které se v dnešní přetechnizované společnosti kladou na provozuschopnost a efektivitu celé počítačové infrastruktury. Dlouhodobě dobrých výsledků dosahujeme spoluprací se špičkovými dodavateli a především pravidelným zaváděním a zaškolováním našich zaměstnanců s novinkami v oboru. Ať již jsou to samotné dodávky počítačů a serverů, strukturovaných kabelážních systémů, provozu IP ústředen, kamerových systémů, a v neposlední řadě i komplexní zálohování celé infrastruktury.

Vždy se snažíme se zákazníkem konzultovat jeho požadavky a navrhovat řešení šité na míru jeho potřebám. Dlouhodobá spolupráce a hlavně důvěra je základem podnikání v našem oboru. Zákazník si ne vždy uvědomuje, že svěřením správy celého složitého systému počítačové infrastruktury do rukou zaměstnance či externího správce, dává k dispozici náhlednout do svého vlastního know-how.

Právě proto je důležité si uvědomit, že výběr člověka či firmy, která se má starat o bezproblémový chod IT, by neměl být jen o cenách zboží či služeb. Je třeba klást důraz na kvalifikaci pracovníků, dlouhodobé zkušenosti, dosažené úspěchy a kvalitní reference od stávajících zákazníků dodavatele.

A naším hlavním cílem je se těchto zásad držet!

 

 

  Správa počítačových sítí zahrnuje činnosti z několika oborů: technická podpora a opravy hardwaru instalace, konfigurace a správa operačních systémů konfigurace a průběžná správa sítě neustálá optimalizace provozu a výkonu kontrola zálohování, aktuálnost bezpečnostních záplat, nastavení ... více
Počítače a sítě - Reference Významné reference   Společnost Naše služby ... více
Našim zákazníkům nabízíme dodávku, instalace a konfigurace IP kamerových systémů. Jelikož klademe důraz na vysokou kvalitu, tak veškeré komponenty vybíráme z renovovaných značek. Každá kamera či záznamové zařízení je před nasazením u zákazníka důkladně prověřeno, odzkoušeno a nakonifgurováno tak, aby byla ... více
  Službu servisního zásahu využívají zákazníci v případě výpadku funkčnosti systému jako celek, který není možný opravit pomocí služby vzdálené administrace. Při ... více